Ваш перший стрибок з парашутом

  • 18221958_748316438669460_2662076574627373769_n
  • 18342725_750965445071226_1944035226681806436_n

Перший стрибок з парашутом

Ваш перший стрибок з парашутом – особливий. Ви познайомитесь з новими відчуттями, відчуєте задоволення від підкорення повітряних потоків, авжеж буде трішки нервірв) . І найкраще, коли знайомство з небом відбувається в особливій обстановці, щоб стрибок став безпечнішим і незабутнім.

У ДЗ «5 Океан» все створено для того, щоб Ваш перший досвід стрибків з парашутом приніс вам нові, феєричні враження на все життя. І ми пропонуємо Вам пізнати парашутний спорт починаючи з стрибка-тандему – самого безпечного способу почати літати. Такий стрибок відбувається під одним парашутом-крилом разом з досвідченим інструктором, з яким вільне падіння буде більш стабільним, розкриття парашута – більш безпечним, а приземлення – м’яким.

Вам потрібно всього лише приїхати на аеродром «5 Океан» і, пройшовши інструктаж, практично через півгодини після вашого приїзду, Ви вже будете готові зробити свій перший в житті стрибок. Ви самі переконаєтеся, що з нами не страшно – у нас великий досвід в парашутному спорті і одне з найкращих в світі обладненнь.

Стрибати Ви будете з висоти 4000 метрів, і на протязі приблизно однієї хвилини відчуєте всі радощі вільного падіння. За цей час Ви звикните до висоти і навіть встигнете оглянути красу місцевості навколо Ваас, а після розкриття парашута спробуєте керувати ним самостійно.

Погодьтеся, в тандемі з інструктором, стрибати перший раз буде зовсім не страшно, і Вам дійсно варто це спробувати! Тим більше, що після стрибка Ви отримаєте «Диплом справжнього парашутиста».

І ми не дарма кажемо, що перший стрибок буде незабутнім – про ваш стрибок ми знімемо відмінне відео, завдяки якому ви ніколи не забудете про свій перший досвід в парашутному спорті.

Увага!

Кількість місць обмежено! Встигніть забронювати стрибок заздалегіть!

Доставка сертифікатів по Києву і Україні — Безкоштовно!!!

Трансфер до аеродрому зі странції метро Теремки в Києві  — Безкоштовно!!!  

Стоимость прыжка с парашютом

Тандем стрибок

Безпечний стрибок з інструктором

3800 грн

Висота від 4000 метрів

Вільного падіння 50 секунд

Вага стрибаючого від 0 до 91 кг.

Приземлення на ноги інструктора

Тандем стрибок

Вага пасажира від 91 кг до 110 кг

4100 грн

Висота від 4000 метрів

Вільного падіння 50 секунд

Вага пасажира від 91 кг до 110 кг

Приземлення на ноги інструктора

Зйомка відео оператором LUX

Відео та фото окремих оператором + GoPro c руки

1800 грн

Фотозйомка на професійну камеру.

Відеозапис на камеру GoPro оператором

Відеозапис на камеру GoPro з руки інструктора

відеомонтаж стрибка

Диск

Відеозапис оператором

Відео та фото окремим оператором

1600 грн

Фото на професійну камеру.

Відеозапис на камеру GoPro оператором

відеомонтаж стрибка

Диск

Відеозапис тандем інструктором

Запис ведеться с кріплення на руці

500 грн

Камера GoPro встановлюється на руці інструктора

Запитання та відповіді

Чи страшно стрибати?

Після першого стрибка з парашутом зазвичай говорять не про страх, а про захоплення яскравими емоціях і незабутніми враженнями. Сучасні парашути і методики дозволяють отримати максимум задоволення від стрибків без будь-якого страху.

 

Що таке тандем-стрибок?

«Стрибок у тандемі» з інструктором здійснюється, як правило, з висоти 4000 м. Використовується парашут типу «крило». Час вільного падіння до розкриття основного парашута – близько однієї хвилини. Парашут розкриває інструктор, який несе відповідальність за точне і м’яке приземлення.

 

Чи є обмеження для здійснення стрибка з парашутом?

Не варто стрибати з парашутом при захворюваннях хребта, серця або центральної нервової системи. Не можна стрибати з парашутом дітям до 8 років. Також існує обмеження по вазі – стрибки можливі при вазі не більше 130 кг. Категорично забороняється вживання алкоголю перед стрибком.

 

Чи безпечні стрибки з парашутом?

Стрибок в тандемі виконується з досвідченим ліцензованим інструктором, який має великий досвід, а надійність сучасних парашутів дозволяє бути впевненим у безпеці стрибка. Інструктор контролює все, що відбувається у вільному падінні і під куполом. Приземлення відбувається безпосередньо на ноги інструктора. Сучасні парашути (в тому числі і тандем-системи) обладнані запасним парашутом. А електронний страхувальний пристрій автоматично відкриє запасний парашут на безпечній висоті, якщо з яких-небудь причин основний парашут вчасно не був відкритий.

 

За якої погоди можна стрибати з парашутом?

Стрибки з парашутом здійснюються при погоді без опадів, відсутності сильного вітру і низької хмарності. Рішення про проведення стрибків приймає керівництво летовища.

 

Наскільки досвідчені інструктори?

Всі наші інструктора мають необхідні сертифікати і більше тисячі стрибків за плечима.

 

Що необхідно для того що б стрибнути з парашутом?

Потрібно уточнити по +38(096)010-1919 або info@dz5ok.com.ua дату і час стрибків, потім приїхати на аеродром, заповнити анкету і заяву, відвідати нашого доктора, пройти невеликий інструктаж і можна стрибати!

 

Як почати навчання стрибків з парашутом?

Необхідно приїхати на аеродром, заповнити документи, зробити оплату і можна починати навчання.

 

Як довго триває навчання?

Курс AFF складається з 7 рівнів (7 стрибків). У день можна робити близько 3 стрибків. Теоретична підготовка займає день. Таким чином за 4-5 днів можна пройти курс «Стань парашутистом» AFF

 

Які системи допускаються до стрибків?

Будь-які системи, що пройшли ТО і повністю готові до стрибків. Обов’язкова наявність страхувального пристрою. Кожна система перевіряється старшим укладальника на предмет відповідності нормам безпеки і документам на систему.